KRAK FOTO to fotografia ślubna z polotem i pasją. Chcemy zaoferować Wam nasz świat fotografii, która pozwoli zatrzymać najpiękniejsze chwile z dnia Waszego ślubu. Ślub to niesamowita ilość emocji, które trzeba utrwalić. Wyjątkowe zdjęcia z tej uroczystości pozwolą zatrzymać te momenty na długie lata. Staramy się zawsze, aby zdjęcia z Waszej uroczystości były wyjątkowe i niebanalne. Dobra fotografia ślubna, to taka do której będziecie powracać z uśmiechem na twarzy przez wiele lat. To właście cel naszej działalności - Wasz uśmiech i zadowolenie. Fotografujemy dyskretnie. Reportaż z Waszego ślubu ma być wyjątkowy i autentyczny. Sesja plenerowa to już czysty glamour. Niezależnie od miejsca lub miejsc jakie wybierzecie (a propozycji mamy dla was wiele) czeka was dobra zabawa w blasku flaszy i niesamowity efekt końcowy ;)

Fotografia to nie tylko nasza praca, ale i pasja w którą angażujemy całą swoją energię i wolny czas. Utrwalamy i zatrzymujemy najważniejsze chwile w życiu człowieka. Dla nas każde zlecenie to nowe, niepowtarzalne wyzwanie, doświadczenie i emocje uchwycone w kadrze. Krak Foto to pasjonaci kochający swoją pracę i relacje z ludźmi. Praca z nami to czysta przyjemność, masa pozytywnych emocji i humoru ;-) Oprócz niebanalnej fotografii stawiamy na profesjonalny montaż (w tym retusz zdjęć). Obróbkę zdjęć wykonujemy również wg waszych wskazówek. To wszystko, aby zapewnić Wam 100% satysfakcji.

KRAK FOTO to także 10 lat doświadczeń w ciągu których zrealizowaliśmy setki reportaży ślubnych. Z nami masz pewność, że usługa fotografii ślubnej będzie na najwyższym poziomie. Jesteśmy legalnie działającą firmą z siedzibą w Krakowie. Swoje usługi świadczymy na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Na wasze życzenie dojeżdżamy również w dowolne miejsce na terenie kraju.

Wiemy, że obecność fotografa stresuje, dlatego zawsze pracujemy dyskretnie, tworząc miłą atmosferę, abyście czuli się swobodnie i naturalnie. Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność i punktualność. Pracujemy na światowej klasy sprzęcie zapewniającym najwyższą jakość zdjęć. Krak Foto to fotografia pełna emocji i wzruszeń. Chcemy aby Wasz dzień pozostał niezapomniany i żebyście po latach, przez fotografie przenosili się w czasie w ten piękny moment waszego życia. Zapraszamy Was na niezobowiązujące spotkanie na którym porozmawiamy o waszym weselu, będziecie mogli bliżej zapoznać się z naszą ofertą, a my z waszą wizją tego wyjątkowego dnia.

Zaplanuj swój ślub i wesele

copyright © 2016 Krak Foto. Wszelkie prawa zastrzeżone.

home | o nas | oferta | galeria | video | kontakt

fotografia ślubna Wieliczka, fotograf ślubny Miechów, fotografia ślubna Gorlice, fotografia ślubna Oświęcim, fotografia ślubna Zakopane, fotograf ślubny Kraków, fotografia ślubna Proszowice, fotograf ślubny Dąbrowa Tarnowska, fotograf ślubny Olkusz, fotograf ślubny Sucha Beskidzka, fotograf ślubny Myślenice, Fotografia ślubna Nowy Targ, fotograf ślubny Bochnia, fotograf ślubny Limanowa, fotografia ślubna Nowy Sącz, fotografia ślubna Brzesko, fotografia ślubna Wadowice, fotograf ślubny Tarnów, fotografia ślubna Chrzanów