OFERTA FOTO

Pakiet srebrny: zapytaj o cenę...

Pakiet złoty: zapytaj o cenę...

Pakiet platynowy: zapytaj o cenę...

Fotoreportaż zawiera:

>>>ZOBACZ NASZE ALBUMY ŚLUBNE<<<

Fotoreportaż zawiera:

Fotoreportaż zawiera:

Opcje dodatkowe:

Sesja plenerowa.

Plener ślubny/sesję narzeczeńską zawsze polecamy w innym dniu niż dzień waszego ślubu. To o wiele lepsze rozwiązanie z kilku powodów: m.in. możliwość dopasowania pory dnia, lokalizacji oraz czasu trwania sesji (nie czekają na nas goście weselni, zatem nie trzeba się śpieszyć). Wybierając sesję plenerową w innym dniu niż ślub, para młoda nie musi martwić się by nie zbrudzić lub nie zniszczyć stroju ślubnego.

Dwóch fotografów na Twoim ślubie i weselu.

Ta forma fotoreportażu zyskuje coraz większą popularność. Daje ona bowiem możliwość wykonania większej ilości wspaniałych i wyjątkowych zdjęć ślubnych. Dwóch fotografów w żadnym wypadku nie utrudnia przebiegu uroczystości, ponieważ ich czynności są skoordynowane i przeciwdziałają zbędnemu chaosowi który może towarzyszyć reportażowi wykonwywanemu przez jednego fotografa. Dwóch fotografów w szczególności bez problemu uchwyci wszystkie najciekawsze fragmenty waszej imprezy, co w przypadku tylko jednego fotografa może być w pewnym stopniu utrudnione ze względu na dynamiczny charakter przyjęcia weselnego i ciągłą akcję. Proponowana metoda fotoreportażu oznacza, że jeden fotograf może skoncentrować się wyłącznie na parze młodej i osobach z kręgu najbliższej rodziny, drugi natomiast, koncentruje się na gościach weselnych i uchwyceniu wyjątkowych chwil i emocji na waszych twarzach.

* Zapraszamy serdecznie na spotkanie, gdzie ustalimy wszystkie szczegóły współpracy.

* Rezerwacja terminu związana jest z zawarciem umowy i wpłatą zadatku w wysokości 1000 zł. W okresie od 1.11 - 31.03 oferujemy specjalny rabat na wszystkie nasze usługi w wysokości 10%. Do ceny końcowej za usługę, doliczyć należy koszt transportu (tylko zwrot za paliwo - ok. 1 zł/1 km).

* Wybierając jednocześnie dwie usługi, tj. fotografię ślubną i filmowanie, otrzymujecie rabat w wysokości 10% od łącznej wartości usług !

copyright © 2016 Krak Foto. Wszelkie prawa zastrzeżone.

home | o nas | oferta | galeria | video | kontakt

fotografia ślubna Częstochowa, fotografia ślubna Żory, fotograf ślubny Lubliniec, fotograf na ślub Myszków, fotograf ślubny Gliwice, fotograf ślubny Wodzisław Śląski, fotografia ślubna Będzin, fotograf ślubny Kłobuck, fotografia ślubna Mikołów, fotograf ślubny Bieruń, fotograf ślubny Katowice, fotograf ślubny Zawiercie, fotografia ślubna Myszków, fotografia ślubna Pszczyna, fotograf ślubny Bielsko-Biała, fotografia ślubna Żywiec, fotografia ślubna Tarnowskie Góry, fotograf ślubny Lubliniec, fotografia ślubna Częstochowa, fotograf ślubny Cieszyn, fotografia ślubna Jastrzębie-Zdrój, fotografia ślubna Racibórz, fotograf ślubny Rybnik